Home

Lajmi i fundit panorama

Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali. Të fundit. VIDEO/ Artan Lame Në faqen e parë të gazetës Panorama do të lexoni: Pensionistët, Për një kohë të gjatë në mediat rozë kanë qarkulluar lajmet për marrëdhënien e Fjolla Morinës dhe partnerit të saj, Fisnik Syla, si dhe..

LAJMET E FUNDIT. 10:27. Plotësohet stafi teknik/ Nevil Dede gjen ndihmësin, ja kush do të jetë zv.trajneri i ri i Tiranës. pa lejen paraprake të Panorama-s. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Lajme.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin dhe interesin qytetar në plan të parë

Gazeta Panorama ONLINE lajmet e fundit, lajm i fundit, lajm

 1. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni
 2. Lajmi i fundit/ COVID-19 i merr jetën mjeku të njohur në spitalin Infektiv. Arrestohen 5 persona për vepra të ndryshme penale, njëri i shpallur në kërkim. Vdekjet nga Covid-19 në vend mund të jenë 2 herë më të larta se ato të raportuara
 3. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare
 4. Lajmi Fundit Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24 Hom

Lajmi i fundit Besa, pra, mund të ketë shumë në këtë botë, atdheu është vetëm një, Rama poston shprehjen e Çajupit 0 08:12, 18.Nov 202 Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Sho Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia Lajmi i Fundit ju sjell në kohë reale lajme nga Rajoni dhe Bota, lajme te perditesuara dhe te besueshme. E themeluar në Qershor të vitit 2009, duke pasur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë portali i të gjithë shqiptarëve përmes: informimit, argëtimit dhe edukim

Të fundit - Panorama

LAJMI I FUNDIT. Postuar: Tetor 6, 2020 | 15:59 Tweet Goditje e rëndë për Kosovën para ndeshjeve të tetorit, një nga lojtarët më të rëndësishëm rezulton me Koronavirus Kosova ka trajneri Bernard Shaland kanë marrë një goditje të madhe para ndeshjes së rëndësishme me Maqedoninë e veriut, teksa nj... ERALD DELIU/ Panorama zbardh dëshmitë që ka marrë Prokuroria e Tiranës për përplasjen me armë në ish-Bllok, Lajme Flash. 11:52 LAJM I FUNDIT Ky i fundit ka qenë në lokal në momentin që... Një person me 'Benz' ngacmoi Elvanën kur. Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. RTK operates five TV channels and two radio stations broadcasting a diverse programmi..

Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit Demiraj dhe Imami, me të njëjtin stil: pin. Lajm-Shqip | balkanweb, panorama, lapsi, lajmi i fundit, Ngjarje e rëndë/ Goditet me thikë një mësues nga nxënësi i klasës së 10: pin Merr lajmet e fundit në kohë reale në telefonin apo kompjuterin tënd. Jo tani AKTIVIZO. LAJMI I FUNDIT. gazeta panorama online, botim i panorama group, gazeta më e madhe në shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, gazeta panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në tiranë, shqipëri. aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne.

Serbi - Sulm personal ndaj Kryeministrit Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Fillimisht mediat kroate dhe më pas ato serbe shkruajnë se Vuçiç është djalë i një shq.. LAJM I FUNDIT Ngjarja e Kumanovës, Ahmeti: Ja çfarë do të ishte tradhëti nga ana ime . Policët e Veliajt rrethojnë dhe largojnë me forcë gazetarin e Ora News. COVID19/ Shënohet rekord i ri për infektimet, mes viktimave dhe një 28-vjeçare. Nga sot qeveria ndalon. Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën

Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar prototipat dhe konceptet e makinës të së. LAJMI I FUNDIT. Postuar: Tetor 9, 2020 | 16:13 Tweet Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat: 167 persona infektohen në 24 orë dhe dy pacientë humbin jetën Ministria e Shëndeësise njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar me koronavirus 167 persona, ndërsa dy pacientë kanë ndërruar j..

Panorama Sport Lajmet e fundit nga bota e sporti

 1. Lajm-Shqip.com - Kryesore lajm shqip, lajme vetem ne shqip, lajmi i fundit i pare nga cdo kendveshtrim, lajme pa censure, media online, gazeta onlin
 2. istrit të Jashtëm Viskontit.
 3. e radhës Pas Hakimit, Vidalit dhe Kolarovit, Interi ka zyrtarizuar një tjetër afrim në merkato, duke blinduar kështu repartin difensiv
 4. ale. policia lajmi i fundit. ofl: formularË tË deklarimit tË pasurisË pËr 3 tË fortËt nË berat
 5. Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Kosova. Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com +383 48 222 355 - 038 224 093. Ky portal.

Lajmi i fundit - Sjellim lajmet e fundit nga Shqiperia në

‘Nuk është vetëm Tahiri

Gazeta Panorama Lajme

 1. News 24 albania lajmet e fundit
 2. LAJMI I FUNDIT: Ja kush është personi që privatizoi 1 ari tokë për 1 Euro (Dokument) 19/10/2020; Gazeta Blic ka siguruar listën e plotë të privatizuesve në Kosovë. Sipas listës së siguruar nga Gazeta Blic, Ilir Morina është personi i cili e ka privatizuar një ari tokë për një euro. Ai ka privatizuar.
 3. Lajme sporti nga vendi dhe bota. Rezultate, analiza, fotografi e video nga evenimentet e fundit sportive në futboll, basketboll, tenis etj
 4. LAJMI I FUNDIT: Elseid Hysaj pozitiv me COVID-19. 20:27 | 17 Nentor 2020 Jean Todt: Schumacher po i shikon garat e djalit të tij nga shtrati. 20:07 | 17 Nentor 2020 Trajneri i Moldavisë: Do të jetë e vështirë të luajmë kundër Kosovës. 19:52 | 17 Nentor 202
Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i

Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Kosova mban stërvitjen e radhës përpara ndeshjes me Moldavinë. Kosova sot ka zhvilluar stërvitjen e parafundit para ndeshjes kundër Moldavisë e cila zhvillohet të Mërkurën me fillim nga ora 20:45 në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë Një numër i vogël i lojtarëve mori pjesë në këtë stërvitje për shkak të numrit të madh të. Lajmi i Fundit. 5.5K likes. Newspaper. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page

Gazeta Panorama Versioni ONLINE ofron lajmin e fundit, aktualitet, kronike, opinione, argumente, speciale, sociale, video, suplemente, politike, showbiz, et lexoni lajmet e fundit nga kosova. lexo online lajme nga kosova, shqiperia, Maqedonia. politike,aktualitet, sport, bote, kulture. LAJME. Të gjitha; Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.930 testime dhe janë regjistruar 977..

Lajme Basha: Mbi 60 viktima nga virusi këtë javë, Rama bën meme 6 orë më parë. Lajme Koronavirusi në Shqipëri: Shtohen rastet e reja, gjashtë viktima në 24 orët e fundit STAR PLUS TV, RRUGA KOLË IDROMENO PRANË HOTEL COLOSSEO SHKODËR, AL REDAKSIA: 069 70 21 821 - info@starplus-tv.com MARKETING: 069 60 95 654 - marketing@starplus-tv.co Lajmi i fundit/ Kapet me armë në kufi Fjolla Morina. 19/09/2020 13:52 . Burime për Top Channel bëjnë me dije se Policia Kufitare e Morinës ka ndaluar këngëtaren Fjolla Morina e cila tentojë të hyjë në Shqipëri duke mbajtur armë zjarri me vete

Lajme - Syri Lajmi i fundit

 1. e ka bërë të ditur, Ridvan Tahiri, nga ekipi i vullnetarëve për gjetjen e saj
 2. Lexoni lajmet e fundit në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmet e fundit nga shqiperia dhe rajoni lexohen vetem tek Gazeta Express
 3. Lajmet e fundit Gjenevë, OBSH: Bota të mos mbyllë sytë, pavarësisht lodhjes nga COVID-19 Drejtori i përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus i kërkoi sot komunitetit ndërkombëtar të mos mbyllë sytë përballë pandemisë së COVID-19, edhe pse bota është e lodhur nga virusi

Home - Shekull

Aplikacioni Lajmi Fundit Ju mundëson që të lexoni jo vetem artikujt më të fundit nga Shqipëria, por dhe një përmbledhje të të gjithë mediave online. Aplikacioni është i thjeshtë, shumë i shpejtë dhe kompakt, mundëson shfaqjen e lajmeve të fundit, duke iu referuar faqeve kryesore informative. Ofrohet mundësia e kërkimit të shpejtë për çdo artikull, ruajtja e postimeve. Lajmet e fundit nga sporti. Shpërndaje: Rikthehet futbolli në Shqipëri. Kategoria e Parë dhe ajo e Dytë do të ngrenë siparin këtë fundjavë. Burime për Panorama Sport, pranë FSHF bëjnë me dije se Kategoria e Parë do të fillojë ditën e shtunë,. Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë Auto & Tech / 11/17, 8:34 Kështu manipulojnë mediat sociale. Meme, fotografi, video: Të gjitha online duken argëtuese në shikim të parë, por mund të kenë në sfond një kuptim serioz, madje dhe radikal Gjykata e Apelit ka vendosur lidhur më ankesat e avokateve mbrojtës, kundër caktimit të masës së arrestit shtëpiak ndaj të pandehurve Haki Rugova dhe L.B. Aktvendimi i Gjykatës Themelore në Pejë, i datës 11 tetor 2020, është ndryshuar. Të pandehurve u është caktuar masa e ndalimit për t'iu afruar vendit, apo personit të caktuar

Lajmi i Fundit/ Joe Biden fiton zgjedhjet në SHBA Publikuar më 07.11.2020 nga erjon dervishi Joe Biden ka fituar garën për t'u bërë presidenti i ardhshëm i SHBA, duke mundur Donald Trump pas një numërimi të votave pas zgjedhjeve të së martës Lajmi i Fundit. 69 gillar. News. Visa mer av Lajmi i Fundit på Faceboo Albeu.com - Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003

Lajmi i fundit - Gazeta Expres

Mediet në Spanjë raportojnë se Bartomeu ka dhënë dorëheqje nga posti i presidentit të Barcelonës, përcjell lajmi.net. Barcelona, këtë verë ka përjetuar momentet më të këqija viteve të fundit, duke filluar nga humbja 8:2 nga Bayern Munich në Ligën e Kampionëve e deri te kërkesa për largim e Lionel Messit Lajmi i fundit nga Kina: COVID-19 mund të shpërndahet edhe nga ky ushqim! 9:06 | 21 Tetor 2020. 09:06 | 21 Tetor 2020. Koronavirusi mund të mbijetojë në paketimin e ushqimit të ngrirë, kanë raportuar zyrtarët kinezë pasi zbuluan një shpërthim në qytetin Qingdao që lidhet me peshq të ngrirë Lajmi i fundit/ COVID-19 i merr jetën mjeku të njohur në spitalin Infektiv . Publikuar më 17.11.2020 nga Enida Vërça. Ka humbur jetën nga COVID-19 mjeku Ilirjan Draçi Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri Lajmet e fundit Indi, Modi bën thirrje për konferencë globale mbi terrorizmin Kryeministri indian Narendra Modi ka bërë thirrje për një konferencë globale për të trajtuar kërcënimin e terrorizmit në rajon dhe në mbarë botën, shkuna R Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit This is a free and comprehensive report about panorama.com.al is hosted in.

Lajmi i Fundit - Lajmi i Fundit

Ketu do gjeni lajmet e fundit nga zona. Skip to content. Search for: Search. GAZETA PANORAMA. Lajmi i fundit. Ketu do gjeni lajmet e fundit nga zona. Share this: Twitter; Facebook; Like this: Like Loading... KOMENTET E FUNDIT. Hours & Info. 3999 Mission Boulevard, San Diego CA 92109. 1-202-555-1212 LAJMI I FUNDIT: Dyshohet për një vrasje në Mitrovicë - 29.06.2019 - Klan Kosov LAJMI I FUNDIT: Ky është personi që privatizoi 309 hektar tokë ka 1 euro për ari! 10/19/2020. 15. SHARES. 1.3k. VIEWS. Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në Twitter. Gazeta Blic ka siguruar listën e plotë të privatizuesve në Kosovë

LAJMI I FUNDIT/ Merkel: ka kaluar pandeminë relativisht mirë falë sjelljes jashtëzakonisht të përgjegjshme të qytetarëve në muajt e fundit, por ne shohim tani që po vjen vjeshta, një fazë e vështirë është përpara, i tha Merkel parlamentit gjerman Lajmi i Fundit Gjosha: Situata me pandeminë është alarmante, koha nuk pret, duhet vepruar tani! Politik ë. 11/17/2020 18:27. Kryemadhi: Më 21. Me Ramën jemi të fundit në çdo fushë/ Basha: Bashkë do ta shërojmë Shqipërinë November 15, 2020 Leave a comment Rama zbulon çfarë u vendos në takimin me naftëtarët: Do i mbështesim financiarisht, por jo me pagën e tyre të punë InfoShqip.com është portal informativ në gjuhën shqipe i fokusuar kryesisht në mbulimin me lajme dhe informacione nga Maqedonia. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar

Ashtu si cdo vit, pas përfundimit të muajit të Ramazanit, pushues të shumtë i drejtohen bregdetit shqiptar. Menjehere pas festës së Fiter Bajramit vihet re rritja e numrit të pushuesve. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim.

Kryesore Faqe 5 - Panorama

Lajmi i Fundit. 67 gillar. News. Visa mer av Lajmi i Fundit på Faceboo Lajmi.net Klan Kosova RTV 21 RTK Ekonomia Online Zëri Kanal 10 IndeksOnline Gazeta Blic Gazeta Sinjali Albinfo.ch Deutsche Welle Zëri i Amerikës Epoka e Re Insajderi Front Online Botapress Kosova Sot Kosovalive360 Panorama Gazeta Shqip Reporter.al Lapsi.al Syri.net Albeu Mapo Onlin

Gazeta Dita Lajmi i fundit

Lajmet e fundit. Lajme / Reshitaj: Haradinaj është njeriu i duhur për president ; Lajme Lajmet dhe materialet të vendosura në insajderi.com të cilat janë të huazuara nga mediume apo portale të tjera mbeten e drejtë e patjetërsueshme e mediumeve përkatëse Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Maqedonia. Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com +383 48 222 355 - 038 224 093. Ky portal. Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi panorama.com.al 10:41 Arbnor Fejzullahu ka qenë në qendër të merkatos ditët e fundit te skuadra e Partizanit.. Maqedoni - lajmet e fundit ne albeu.com. Mobile Video Live TV Kuizi 18/11/2020 Moti: Tiranë 13° C. Home; Lajme. Shqipëri; Kosov.

Samanta Karavella: Pse ia dedikoj klipin tim të ri

Të Fundit - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas

Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art

Lajme. Shqipëri; Kosov MAQEDONI/ 24 viktima dhe 990 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit 25 të vdekur dhe 1064 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni Maqedonia e Veriut arriti kualifikim historik, plasin grushtet te Federata (VIDEO) Zaev pret Maqedoninë:. Lajmi i fundit: Presidenti Thaçi është nisur në Uashington Presidenti Hashim Thaçi është nisur në Uashington. Pasi ishte kthyer në gjysmë të rrugës në qershor, Presidenti Thaçi është nisur tash në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Lajmet e fundit Shqip - Telegraf

Lajmi i fundit: Challandesi sërish pozitiv në testin për COVID-19, konfirmohet ftesa e Armend Thaqit November 17, 2020. Berisha i kundërpërgjigjet Roy Keanet i cili e quajti budalla, e komenton edhe finalen e nesërme të Shqipërisë November 17, 2020 22.10.2020 · Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit, janë shënuar edhe 205 raste të reja me koronavirus, teksa 62 pacientë kanë gjetur shërimin, përcjell Gazeta Blic. Gjithashtu, në njoftimin e IKSHPK-së, bëhet e ditur se tre persona kanë vdekur si pasojë e këtij virusi, në 24 orët e [ Lajme Lajmi i fundit: Serbia i kundërpërgjigjet Shqipërisë me notë proteste. 10/07/2020 16:49 nga: Gazeta Blic. Ministria e Punëve të Jashtme e Serbisë ka njoftuar se e ka thirrur të mërkurën ambasadorin e Shqipërisë në Beograd, Ilir Boçka për t'ia dorëzuar një notë proteste lidhur me deklaratat e bëra gjatë takimit të. Kryeministri Avdullah Hoti dhe Presidenti serb Aleksandër Vuçiq do të takohën të enjten por kësaj radhe virtualisht në Samitin e Sigurisë së Beogradit. Klan Kosova mëson se në këtë takim virtual, sikur Hoti ashtu edhe Vuçiq janë ftuar të marrin pjesë si panelistë në një episodë diskutimi ku do të flitet për të ardhmen e [

gazetat me te mira shqiptare - PngLine

Një lëkundje e tokës ka ndodhur në këto momente në Prishtinë, shkruan gazeta Kosova Sot Online. Tërmet me magnitudë 2.1 shkallë të Rihterit, ka goditur 11 metra në jugperëndim të Prishtinës, në Kosovë, para 20 minutash, shkruan faqja për regjistrimin e tërmeteve LAJMI I FUNDIT: Ky është zyrtari qe u arrestua për 'avullimin' e 2 milionë eurove, ish.! Zyrtari që u arrestua për 'avullimin' e 2 milionë eurove në thesar është anëtar i PDK'së dhe ish-drejtor i Financave në Drenas.Labinot Gruda është zyrtari i arrestuar sot nga Policia e Kosovës si i dyshuar për 'avullimin e dy. Lajme LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Frashër Krasniqi. 10/16/2020 16:36 nga: Y I. Anëtari i PSD-së, Frashër Krasniqi është arrestuar nga Policia gjatë një aksioni që ky subjekt kanë mbjatur në kryeqytet. Ai është arrestuar së bashku me anëtarin tjetër të kësaj partie, Zgjim Hysenaj

Lajmi i Fundit

Lajme; LAJMI I FUNDIT: Albin Kurti prapë kryeministër, Lëvizja Vetëvendosje është pajtuar për..! Kryetari i PSD'së Dardan Molliqaj thotë se Albin Kurti po mendon të zgjidhet prapë kryeministër Lajmi fundit/ Gjendet i pajetë një person në Elbasan. 28 Tetor, 2020. 0. Facebook. Twitter. Pinterest. WhatsApp. Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të mërkure në Elbasan. Ai është identifikuar si Rasim Sinani 50-vje. Lajmi i fundit nga Gjykata Speciale. Afërdita Fejzullahu. 23.10.2020 - 21:37. Dhomat e Specializuara në Hagë kanë caktuar një senacë dëgjimore për Salih Mustafën, i njohur si komandant Cali. Nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, ish komandant Cali po.

Sport - Syri Lajmi i fundit

Liverpool nuk ka hequr dorë nga përpjekjet për transferimin e mesfushorit të Bayern Munichut, Thiago Alcantara. TalkSport raporton se Reds do të presin javën e fundit të afatit kalimtar të verës për të paraqitur ofertë për blerjen e Alcantaras, transmeton lajmi.net LAJMI I FUNDIT/ Tjetër shifër rekord infeksionesh të reja me COVID, 4 persona humbin jetën . E Diel 20 Shtator 2020, 16:05 Gazeta Shqip. Katër persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në vend, ndërsa Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë regjistruar edhe 159 raste të reja Lajmi i fundit: Kërcënohet me jetë Agim Bahtiri. October 16, 2020. Facebook. Instagram. Twitter. October 16, 2020. Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, është kërcënuar me jetë. Afër shtëpisë së tij ka edhe prezencë policore, raporton Express Lajmi i fundit: 1318 testime, 91 të shëruar dhe 337 raste me COVID-19. A.P / 01 nëntor 2020 - 15:01; Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.318 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, prej. Lajme. Qeveria Hoti është qeveria më e dobët e Kosovës në 20 vitet e fundit. Biden: Më shumë njerëz mund të vdesin, nëse Trump nuk pranon ta kordinojë virusin. Kryeparlamentarja Vjosa Osmani infektohet me COVID-19. Aktualitet. Aktualitet

Lajmet e fundit në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe botë

Lajmet e fundit nga sporti. Federata Shqiptare e Futbolli nëpërmjet Komisionit të Etikës ka filluar mbledhjen e fakteve dhe të të dhënave në lidhje me ndeshje e ditës së djeshme mes Bylisit dhe Tiranës, e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës, e cila u mbyll 2-1 për vendasit, por kishte dyshime të mëdha për mënyrën sesi rrodhën ngjarjet në ndeshje, shkruan Panorama Sport LAJMI I FUNDIT! Osmani kandidon me listën e re, në zgjedhjet e ardhshme. Në zgjedhjet e ardhshme, kryeparlamentarja, Vjosa Osmani do të kandidojë me një parti të ri. Ajo i ka konfirmuar lajmet se po formon një parti të re, me njerëz të rinj, me të cilën do të kandidojë në zgjedhjet e ardhshme Lajmi i fundit për tërheqjen 10%-shin nga Trusti Ministrja e Financave nga radhët e Lidhjes Demokratike Hykmete Bajrami ka folur rreth projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike, i cili pesë herë deri më tash ka dështuar të votohet në Kuvend LAJMI I FUNDIT: Ramush Haradinaj kërkon zgjedhje të reja Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kërkua

‘Hakmarrje politike’! Nëna e Stresit akuzon deputetin e PSVigani i ‘Big Brother’ në eksperiencën si Bo - SyriNews 24 lajmet e fundit > ALQURUMRESORTVictor Valdes befason gjithë botën me profesioni - SyriTifozja durrsake rrëfen të vërtetën e historisë së saj me
 • Psoriasismottagning sundbyberg.
 • Ü30 bar berlin.
 • Hausarbeit digital abgeben.
 • Tobii analys 2017.
 • Juniorsäng ikea.
 • Nilssons i svedala sängar.
 • Frozen disney let it go.
 • Biomedicinsk analytiker magister.
 • Kerwe ludwigshafen oggersheim.
 • Tömma analsäckar katt pris.
 • Tillväxtultraljud liten bebis.
 • Flash player application download.
 • Storsäljande brickspel.
 • 3 åring vaknar varje natt.
 • Ladda ner musik gratis från spotify.
 • Zimmer auf zeit friedrichshafen.
 • Hemnet vittsjö.
 • En riktig vän dikt.
 • Gehörgangsentzündung arbeitsunfähig.
 • T fonteintje kortrijk.
 • Louis tomlinson größe.
 • Tower centar rijeka sniženja.
 • Broderi historia.
 • Linnea johansson limpan.
 • Nya diskrimineringslagen förskola.
 • Lön ordningsvakt krog.
 • Autolys surdegsbröd.
 • Bio dalarna.
 • 24 megapixel dateigröße.
 • Lego city 60104.
 • Superfit culusuk gore tex.
 • Sjuksköterska ki antagningspoäng.
 • Shuffle dance freiburg.
 • The westin sydney.
 • Portionen under tian instagram.
 • Czekamnaciebietu sympatia.
 • Can you buy online with a maestro card.
 • Fiskekort stockholms skärgård.
 • Westminster london.
 • Dumpfes herzklopfen.
 • Penn battle 2 2500.